Plotki z życia gwiazd
Agnieszka Chylińska wokalistka rockowa. Karierę wokalną rozpoczęła w szkole średniej. Jej mocny, oryginalny głos i śmiałe teksty szybko zyskały zwolenników wśród młodych ludzi. Agnieszka rozpoczęła karierę rockmenki w całym tego słowa znaczeniu. Jak sama wspomniała w rozlicznych wywiadach nie stroniła od używek, przygodnego seksu, imprez do białego rana. Jej współpraca z Grzegorzem Skawińskim zaowocowała powstaniem zespołu O.N.A. Posypały się nagrody. Nie obeszło się bez skandalu kiedy odbierając Fryderyka zwyzywała nauczycieli. Przez lata kariery Agnieszka zmieniała wygląd. Z, nie bójmy się tego powiedzieć, brzydkiej, grubawej dziewczyny stała się przystojną, dojrzałą i świadomą swego seksapilu kobietą. Na zmianę jej wizerunku i podejścia do życia wpłynął stały związek, którego konsekwencją było urodzenie syna. Piosenkarka dała się wtedy poznać jako całkiem zdolna felietonistka . Opisywała z dużym dystansem „uroki” macierzyństwa.
Obecnie jest zakochaną w swoim małym synku Rysiu mamą.

Już drugi raz z kolei została zaproszona do udziału w jury programu TVN Mam talent. Gdzie okazała się wbrew oczekiwaniom bardzo łagodnym sędzią. Pokazała się u kolegi z programu Kuby Wojewódzkiego wraz z koleżanką Małgośką Foremniak.

Nic nie wiem o jej rozbieranych sesjach w Playboyu czy CKM. Myślę, że obecnie pani Agnieszce nic nie brakuje i byłby to bardzo dobry pomysł. Życzymy owocnej pracy przy nowej płycie.
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl