Plotki z życia gwiazd
Agnieszka Włodarczyk polska aktorka, a także piosenkarka. Wykształcenia aktorskiego nie ma, nawet maturę zdawała eksternistycznie pomiędzy jednym a drugim przedsięwzięciem telewizyjnym (bo raczej na telewizji jest skupiona). Karierę rozpoczęła bardzo wcześnie, bo jako 15-latka zdobyła tytuł miss nastolatek, a potem zaczęła grać u Józefowicza. Dużo pisało się o jej pretensjach do matki, która to podobno miała ogromny wpływ na karierę Agnieszki. A dziewczyna chcąc nie chcąc musiał chodzić na castingi.

Punkt kulminacyjny jej kariery to tytułowa rola w filmie SARA, gdzie zagrała u boku samego Bogusława Lindy. Potem przyszły inne role i mnóstwo seriali..

Jako bardzo atrakcyjna, młoda kobieta na brak pracy nie mogła narzekać.
Jej urodę docenili też czytelnicy Playboya i CKM, w których to czasopismach miała po dwie nagie sesje. Pani Agnieszko trzeba to wkrótce powtórzyć!

Włodarczyk ugruntowała swoją popularność grając w Plebanii oraz Trzynastym posterunku. A w programie Polsatu Jak oni śpiewają dała się poznać jako uzdolniona piosenkarka. Wygrała program i nagrała płytę, która stała się wkrótce złota. Swojego czasu lubiła się bardzo pokazywać na warszawskich salonach i zmieniać narzeczonych. Obecnie ustatkowała się u boku (chyba to jeszcze aktualne?) Jakuba Sićki swojego menadżera. Oprócz Jak oni śpiewają zaliczyła Gwiazdy tańczą na lodzie oraz Taniec z gwiazdami.
  • Komentarze
  • [2012-09-14 12:59:57]
    A mi się ona nie podoba
    Ugol
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl