Plotki z życia gwiazd
Aneta Kręglicka to pierwsza i ostatnia jak na razie Polka, która zdobyła tytuł Miss
Świata. Urodziła się na Pomorzu, dzieciństwo wspomina z sympatią, aczkolwiek twierdzi, że była wychowywana dość surowo. Długo nie miła świadomości swojej wielkiej urody, choć zawsze cieszyła się wielkim powodzeniem u mężczyzn. Gdy za namową znajomych zdecydowała się na udział, w konkursie piękności usłyszała od ojca, że interesuje go tylko najwyższy tytuł. I rzeczywiście w 1989r. Aneta Kręglicka zdobyła tytuł Miss Polonia, a następnie Miss Świata. Na gali w Hongkongu wyglądała olśniewająco!

Jeszcze większym zaskoczeniem była jej dalsza kariera. Nie poprzestała bowiem na pracy modelki, skończyła studia, potem studia doktoranckie i zajęła się własną działalnością gospodarczą. Najpierw założyła Agencję Reklamową, a obecnie jest współwłaścicielką Studia filmowego. W świecie biznesu porusz się z wielką swobodą. Jej mąż Maciej Żak jest reżyserem, mają syna Aleksandra. Kręglicka wciąż wygląda świetnie, ma wielkie wyczucie stylu, wrodzoną elegancje i klasę. Na warszawskich salonach pokazuje się chętnie i jest ich prawdziwą ozdobą.

W komercyjnych programach pokazuje się rzadko, ale w Tańcu z gwiazdami wystąpiła. Jest twarzą i Ambasadorem marki Apart, firmy produkującej kosztowną biżuterię z brylantów. Nie da się ukryć, że obie strony na tym bardzo zyskują. Niestety Aneta nie miała żadnej nagiej sesji ani w Playboyu ani CKM. Może uznała, że nie pasuje to do wykreowanego przez nią wizerunku, albo po porostu jest za droga. No cóż szkoda!
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl