Plotki z życia gwiazd
Anita Lipnicka to przede wszystkim polska piosenkarka, ale też autorka tekstów i modelka. Karierę rozpoczęła jako wokalistka zespołu Varius Manx. Zdobyła wtedy ogromną popularność. Utwory Zanim zrozumiesz i Piosenka księżycowa stały się wielkimi hitami i do dziś są chętnie słuchane przez fanów i nie tylko.

Gdy Varius Manx był na samum szczycie Anita odeszła z zespołu. Rozpoczęła karierę solową, która również okazała się sukcesem. Następnym jej krokiem na drodze artystycznych poszukiwań było nawiązanie zawodowej współpracy z brytyjskim muzykiem Johnem Porterem. Ta znajomość zaowocowała nie tylko trzema płytami, ale także długoletnim, trwającym do dziś związkiem i córką Polą.

Anita jest bardzo piękną kobietą z racji tego miała też epizod modelki, jak również nagie sesje dla Playboya. Uważam, że szefostwo Playboya powinno spróbować znowu namówić ją na zdjęcia. Zwłaszcza, że Lipnicka jest w przeddzień premiery nowej solowej płyty, gdzie nie tylko tekst , ale też muzyka jest jej autorstwa. Teksty są niestety po angielsku, ponieważ piosenkarka marzy o karierze międzynarodowej. A My życzymy powodzenia.
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl