Plotki z życia gwiazd
Anna Dereszowska to polska aktorka, zyskująca coraz większą popularność.. Na początku kariery była związana ze Studiem Buffo. Ale jej kariera medialna rozpoczęła się od roli w popularnym serialu telewizji publicznej Złotopolscy. Dereszowska zagrała tam energiczną policjantkę i zyskała duża sympatię widzów. Mężczyzn, bo ładna i kobieca, kobiet bo grała postać o bardzo feministycznych poglądach.

Do bardziej spektakularnych jej dokonań należała rola w hicie kinowym Lejdis oraz w Testosteronie. Te dwa filmy ugruntowały jej pozycję w świecie gwiazd polskiego filmu. Wszystko to zbiegło się też z wielkim skandalem jaki wywołała aktorka wiążąc się z Piotrem Grabowskim. Aktor oczarowany jej wdziękami zostawił rodzinę, żonę i dwoje dzieci. Owocem ich związku jest córka Lena. Związek tej pary nie wszędzie przyjęty był ze zrozumieniem. Prywatnie o aktorce wiemy jeszcze, że bardzo wcześnie straciła matkę i była wychowywana przez ojca. Aktorka ma bardzo dobry kontakt z swoimi dwoma macochami.

Obecnie jest gwiazdą serialu TVN Naznaczony. Czekamy teraz na jej występ w Tańcu z gwiazdami, ponieważ jeszcze nie była gościem tego programu. A potem może w końcu jakaś naga sesja w Playboy albo CKM? Dereszowska jest w końcu uznawana za jedną z ładniejszych aktorek młodego pokolenia.
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl