Plotki z życia gwiazd
Anna Maria Jopek to polska wokalistka, kompozytorka, pianistka i autorka tekstów. Zapoczątkowała swoją medialną karierę utworem i albumem Ale jestem. Była nawet z tą piosenka przedstawicielką Polski na Eurowizji. Później rozwijała swoją karierę w mniej komercyjną stronę. Jej muzyka jest znana bardziej koneserom niż szerokiej publiczności. Choć kilka jej płyt zdobyło status złotych i platynowych.

Anna Maria Jopek jest znana nie tylko w Polsce, swoich wiernych fanów ma na całym świecie. Jej utwory są nastrojowe, ciepłe, nostalgiczne. Prywatnie piosenkarka jest od wielu lat żoną Marcina Kydryńskiego, znanego dziennikarza i fotografa. Maja dwójkę synów. Są bardzo zgranym i udanym małżeństwem dwóch artystów. Szanują swoją odrębność i swoje pasje. Marcin Kydryński dużo podróżuje po Afryce, zaś Anna często wyjeżdża w trasy koncertowe po cały świecie. Dzielą się wtedy opieka nad dziećmi.

Stronią od skandali oraz komercji. Szerokim łukiem omijają programy typu Talk Show. Anna Maria Jopek nie udziela się też w takich pismach jak Playboy czy CKM i raczej ciężko na to liczyć, że rozbierze się kiedyś dla jakiegoś pisma.
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl