Plotki z życia gwiazd
Festiwal filmowy w jej wykonaniu to skandal ale jej pomógł. Ci którzy uważają że jest gruba, mylą się, jest piękną młodą aktorką. Sesja Playboy a CKM kiedy, może nago albo topless ? Grała już w takich hitach jak "Wilki", a także w serialu "M jak Miłość". Kuba Wojewódzki to jej chłopak ale jak długo jeszcze ?

Anna Mucha zmieniła ostatni strategię. Ma nowego narzeczonego, nie jest to już Kuba Wojewódzki. Po serii intensywnych ćwiczeń schudła, czyli nie prezentuje już seksownych fałdek na plecach. Poza tym zaczęła bardzo intensywnie udzielać się w komercyjnych produkcjach różnego typu. Na pierwszy ogień poszedł Taniec z gwiazdami, gdzie zaprezentowała się bardzo ładnie i kobieco (albo wręcz dziewczęco) i mimo domniemanego konfliktu z Maserakiem nie szczędzili sobie ochów i achów. Małgorzatę Foremniak musi za przeproszeniem trafiać szlak.

Dalej, w ostatnim PARTY zapowiedziano, że Anna Mucha wystąpi w dwóch sesjach rozbieranych w Playboyu. Będzie to październikowy nr Playboya. Widziałam dwa zdjęcia, dodruk prawdopodobny ! Ania uświadomiła sobie, że zbliża się do trzydziestki i lepiej już nie będzie. I dobrze, popatrzymy, ocenimy.
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl