Plotki z życia gwiazd
Daria Widawska, polska aktorka, sławę zdobyła przede wszystkim dzięki produkcją TVN. Najpierw był serial Magda M. gdzie zagrała bardzo dobrą rolę drugoplanową, rudowłosą, ponętną Agate koleżankę tytułowej Magdy. Wystąpiła w Tańcu z gwiazdami, jednak bez większego sukcesu. Potem dostała następną szansę od TVN-u . W Serialu 36 i pół gra pierwszoplanową role żony głównego bohatera.

To w czasie realizacji tego serialu Widawska zapadła na tajemniczą chorobę. Aktorka wylądowała w szpitalu z podejrzeniem sepsy. Dramat chwili potęgował fakt, że była nie długo po porodzie i zamiast cieszyć się urokami pierwszych chwil macierzyństwa musiała długie miesiące leżeć w szpitalu. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, aktorka w dobrej formie wróciła do domu i na plan, jednak jednoznaczna diagnoza jej choroby nie jest znana do dziś. Daria Widawska jest żoną operatora Michała Jarosińskiego, z którym ma synka Iwa. Jej pasją są rajdy samochodowe.

Oryginalna uroda aktorki zwraca uwagę i choć po chorobie ścięła długie włosy nie odebrało jej to uroku. W Playboy ani CKM nie pozowała nago. Jest jeszcze stosunkowo młodą kobietą także wszystko przed nią, podejrzewam, że amatorów jej kobiecych kształtów by nie zabrakło.
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl