Plotki z życia gwiazd
Grażyna Wolszczak jest polską aktorką teatralną i telewizyjną. Obecnie znana szerszej publiczności z roli w telenoweli Na Wspólnej. Na początku swojej drogi aktorskiej była związana z Gdańskiem. Dopiero po ślubie z Markiem Sikorą małżeństwo przeniosło się do Warszawy. Grażyna Wolszczak zagrała w m.in. Rozmowach kontrolowanych, Grach ulicznych.

Dużą popularność przyniosła jej rola Yennefer w głośnej ekranizacji Wiedźmina, gdzie zagrała u boku Żebrowskiego. Film chodź mocno skrytykowany miał bardzo bogatą akcję promocyjną, która przyniosła też rozgłos Grażynie. Dużo dowiedzieliśmy się wtedy o jej życiu prywatnym. Aktorka nagle straciła męża i została sama z malutkim synkiem Filipem. W końcu związała się z Cezarym Harasimowiczem, z którym do dziś tworzą, wydaje się, bardzo szczęśliwą parę.

Następna spektakularna rola to kreacja Judyty z Ja wam pokażę, który to z kolei film był ekranizacją bestsellerowej powieści Katarzyny Grocholi... Aktorka należy do pokolenia czterdziestolatek. Jest wyjątkowo zadbaną i atrakcyjną kobietą, emanuje z niej wewnętrzny spokój i pogoda ducha. Jest nawet autorką ksiązki typu poradnikowego, w której radzi jak zachować te wszystkie walory.

Występowała całkiem niedawno w Tańcu z gwiazdami, nie doszła jednak zbyt daleko. Pozostaje nam tylko żałować, że piękna czterdziestoletnia Grażyna nie pokazała się nago w żadnym z pism typu Playboy czy CKM. Może się jeszcze doczekamy?
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl