Plotki z życia gwiazd
Izabela Trojanowska to aktorka i wokalistka, która na polskiej scenie istnieje już od dość dawna. Najbardziej spektakularne sukcesy odnosiła za komuny, jej występy nieraz wywoływały protesty działaczy społecznych. Od 1980 współpacowała z Budką Suflera, w tym czasie powstał jej największy przebój "Wszystko czego dziś chcę", za którego wykonanie w Opolu dostała jedną z głównych nagród. Z zespołem "Stalowy Bagaż" zaśpiewała w Opolu piosenkę "Pieśń o cegle" ubrana w ZMP-owski strój z czerwonym krawatem co wywołało spore kontrowersje. Zamówienia na płyty Izabeli Trojanowskiej były tak wielkie, że tłocznia "Tonpress" nie była w stanie wytłoczyć takiej ilości płyt ze względu na brak materiałów.

Izabela Trojanowska musiała toczyć boje z ówczesnym systemem oraz wykonywała utwory silnie krytykujące stan wojenny, atakowana była również przez "Solidarność" oraz blokowana przez cenzurę. W końcu miarka się przebrała i nasza wokalistka opóściła kraj. Pod konic lat 90-tych sprowadziła się do Polski i od 1997 roku gra rolę Moniki w serialu Klan. Obecnie współpracuje również z zespołem Mafia i przygotowuje się do wydania nowej płyty.

Izabela Trojanowska nago w Playboy to ju raczej niespełnione marzenie jej fanów. Chociaż podobno bardzo dba o siebie i często korzysta z zabiegów upiększających, odmładzających i wygładzających to raczej już nie te lata ale może jeszcze jakieś wyretuszowane zdjęcia w CKM Izabeli Trojanowskiej mogą się przytrafić.
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl