Plotki z życia gwiazd
Julia Kamińska to młoda, niezawodowa aktorka. Obecnie przeżywa okres wielkiej popularności, a to za sprawą serialu TVN Brzydula. Julia pochodzi z Pomorza, w Gdańsku zaczęła studiować germanistykę. Obecnie jednak mieszka w Warszawie. Rolę Uli brzyduli dostała po udziale w castingu, na który podobno przyszła w nie najlepszej formie po zakrapianej alkoholem imprezie. Jest całkowitą amatorką w dziedzinie aktorstwa, nie skończyła w tym kierunku żadnej szkoły. Wcześniej miała kilka epizodów filmowych m.in. zagrała Tosie córkę głównej bohaterki w hicie kinowym Ja wam pokażę.

Julia ma 22 lata wydaje się bardzo skromną i normalną dziewczyną, jest lubiana przez koleżanki i kolegów z planu. Bardzo mało wiemy o jej życiu prywatnym. Udzieliła niewielu wywiadów, czasami pokazuje się w jakimś programie TVN-u, ale to już na pewno obowiązek. Widzieliśmy ja u Szymona Majewskiego, a także w Uwadze.

Pytanie czy wraz z końcem emisji serialu skończy się jej kariera, czy może tak jak w przypadku wielu polskich aktorów dopiero rozpocznie. Wprawdzie brakuje jej tupetu i pewności siebie Anny Muchy, ale jest młoda i ładna. Tak więc myślę, że takie możliwości jak rozliczne komercyjne programy, reklama i nagie sesje w Playboyu czy CKM stoją przed nią otworem. Czekamy więc na jej dalsze posunięcia w świecie mediów.
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl