Plotki z życia gwiazd
Justyna Steczkowska polska piosenkarka rozpoczęła swoją karierę od występu w programie Szansa na sukces.
Zwróciła na siebie uwagę nie tylko mocnym głosem, ale także oryginalnym wizerunkiem.
Jej najgłośniejsza płyta to Dziewczyna szamana. Otrzymała za nią wiele nagród. Przy jej tworzeniu współpracowała z nieżyjącym już Grzegorzem Ciechowskim.
Oryginalna uroda zwróciła też uwagę reżyserów i Justyna zaistniała jako aktorka. Niestety, obejrzałam dwa filmy z jej udziałem i stwierdzam, że aktorką dobrą nie jest. Nie jest to chyba tylko moje zdanie….
Mimo drapieżnego wręcz czasami wyglądu w życiu osobistym Justyna stroni od skandali, ma dwóch synów i tego samego od wielu lat męża , nic nikomu nie wiadomo o jej romansach. Ostatnio mówiło się dużo o jej przyjaźni z Edytą Górniak, która to została wystawiona na próbę, ponieważ Justyna nie poparła Edyty w jej planach opuszczenia męża.
Zaliczyła oczywiście większość obowiązkowych programów typu Kuba Wojewódzki, Szymon Majewski i Taniec z gwiazdami. W Tańcu z gwiazdami doszła do finału i mimo faworyzowania jej przez jury przegrała z Anną Guzik.

Obecnie artystka zmieniła wizerunek na bardziej łagodny, co współgra z jej nowymi utworami.

Justyna Steczkowska jak na swój niemłody wiek jest właścicielką bardzo zgrabnego ciała dlatego fani nie mogą doczekać się sesji rozbieranej w Playboy lub w CKM. Oby nie było za późno.
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl