Plotki z życia gwiazd
Magdalena Mołek to polska prezenterka telewizyjna. Karierę zaczynała we Wrocławiu. W Warszawie szybko dostała szansę jako prowadząca poranny program w TVP Kawa czy herbata. Dała się też poznać jako prowadząca festiwale w Opolu i Sopocie.

Magda Mołek jest ładną, młodą kobieta z klasą , ma wrodzone wyczucie stylu i elegancji, jest jednak postrzegana jako osoba zimna i zdystansowana. Tak podobno odbierają ją telewidzowie. Między innymi z tego powodu nie zagrzała miejsca w telewizji publicznej. Chętnie jednak przyjęła ją w grono swych gwiazd telewizja TVN.

Magda poprowadziła pierwszą edycję popularnego Tańca z gwiazdami. Na dłużej jednak zatrzymała się w Dzień Dobry TVN. Ma także własny program w TVN Style W roli głównej, gdzie z wielkim wyczuciem wypytuje znane osoby o bardzo intymne sprawy.

Życie prywatne stara się chronić. Jej pierwszym mężem był bisnessmen Daniel Lewczuk. Małżeństwo rozpadło się podobno za sprawą długoletniego przyjaciela rodziny, z którym to Magda najprawdopodobniej jest nadal w szczęśliwy związku. Nic mi nie wiadomo o tym, żeby piękna prezenterka pozowała nago do Playboya czy CKM. Może jeszcze się zdecyduje? Miałaby niezłą pamiątkę na przyszłość. My serdecznie namawiamy!
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl