Plotki z życia gwiazd
Magdalena Cielecka studia aktorskie skończyła w Krakowie i tam też na początku kariery można było ją oglądać w krakowskich teatrach. Ładna i utalentowana szybko zwróciła na siebie uwagę mediów.
Na pewno pomógł jej tez fakt, że była długo związana z reżyserem Grzegorzem Jarzyną.
Zagrała w wielu filmach m. in. : Zakochani, Powiedz to, Gabi, Samotność w sieci. To podczas realizacji projektów filmowych poznała Andrzeja Chyrę. Ta znajomość zaowocowała długotrwałym romansem. Obydwoje zostawili dotychczasowych partnerów (Chyra żonę) aby związać się ze sobą. Wszystko wskazuje jednak na to, że już nie są razem. Wprawdzie od czasu do czasu można ich gdzieś razem zobaczyć, Cielecka coraz częściej pokazuje się z młodszym kolegą z branży Łukaszem Garlickim.
Aktorka wystąpiła także w serialach a to np. w Magdzie M. (jako była ukochanego Magdy) czy w Defekcie (nie doceniony znakomity serial, ze znakomitymi kreacjami aktorskimi).

Jest jedną z twarzy znanej firmy kosmetycznej AVON. Uznawana jest obok Kożuchowskiej za jedną z najlepiej ubranych aktorek. Choć mało jej w komercyjnych programach, była u Wojewódzkiego. Mimo rozlicznych propozycji nie wystąpiła nago w Playboy ani w CKM. Jednak co się nie udało Melerowi udało się Olivierowi Janiakowi, bo w jego piśmie Male Man Magdalena Cielecka pokazała się w bardzo odważnej sesji.
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl