Plotki z życia gwiazd
Maję Ostaszewską wykształconą w Krakowie aktorkę poznaliśmy w rolach teatralnych i filmowych... Kojarzy się raczej z ambitnym repertuarem. Ja szczególnie zapamiętałam ją w roli Marysi w filmie pt. "Patrzę ma Ciebie, Marysiu". Maja Ostaszewska grała u największych m.in. w Liście Schindlera, Katyniu, Dzieciach Ireny Lendlerowej a ostatnio u Agnieszki Holland w Janosiku. Prawdziwej historii.

Raczej omija reklamy i seriale choć nie jest w tym ortodoksyjna. Zagrała w "Na dobre i na złe" bardzo skomplikowaną jak na serial postać, siostrę doktor Zosi. Wystąpiła też w reklamie Neostrady oraz czasopisma Avanti (idziemy na zakupy).

W życiu prywatnym jest związana z Michałem Englertem (z aktorskiej rodziny). Mają dwoje dzieci synka i niedawno urodzoną córeczkę.

Maja Ostaszewska choć jest bardzo znaną aktorką, tak umiejętnie kieruje swoją karierą, że absolutnie nie kojarzy się jej z komercją.

Nie ma jej w TVN-owskich ani POlsatowskich programach. W kolorowych gazetach udziela się tyle ile musi (względy promocyjne). Nie doczekamy się też chyba na nagą sesję w Playboy czy CKM chociaż rozebrana występowała już w filmach.
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl