Plotki z życia gwiazd
Martyna Wojciechowska zaistniała w mediach jako dziennikarka TVN-u. Najpierw pracowała w programach motoryzacyjnych typu Automaniak. Zrobiło się o niej głośno podczas programu Big Brother , była wspólprowadzącą. Wtedy dowiedzieliśmy się o jej pasji podróżniczej oraz o tym, że jest kierowcą rajdowym.
Dzięki popularności, która przysporzyła jej sponsorów mogła swobodnie swoje pasje realizować. Głośne były jej wyprawy na najwyższe szczyty świata i nie tylko. Jedna z wypraw skończyła się tragicznie, w wypadku zginął operator, a Martyna wylądowała w szpitalu z uszkodzonym kręgosłupem.
Dziennikarka brała też udział w rajdzie Paryż – Dakar, napisała kilka podróżniczych książek. Obecnie jest redaktorem naczelnym polskiej edycji National Geographic.

Przez dłuższy czas pozostawała w związku, z którego ma córkę. Zdaje się, że jej partner był nurkiem. Niestety ostatnio okazało się, że Martyna jest sama. Ponoć jest za bardzo niezależna, żeby jakiś mężczyzna z nią wytrzymał.
Uznawana jest za bardzo przystojną kobietę, za czasów swojej największej popularności miała zdaje się rozbieraną sesję w Playboy i CKM.
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl