Plotki z życia gwiazd
Monika Brodka młoda polska piosenkarka. Zrobiła błyskotliwą i błyskawiczną karierę w branży muzycznej. Pochodzi z okolic Żywca i ma we krwi góralską muzykę. Wystartowała w popularnym programie Idol, dostała się do finału i wygrała. Zwycięstwo gwarantowało jej nagranie płyty. Monika chodź bardzo młoda szybko zdobywała popularność, jej płyty sprzedawały się dobrze.

Przeniosła się do Warszawy i zaczęła bywać. Dołączyła do grona celebritis. Zdobywała nagrody i wyróżnienia. Głośno było o jej romansie z Jankiem Wieczorkowskim, popularnym aktorem. Miłość kwitła, wydawało się, że są dla siebie stworzeni, niestety związek rozpadł się. Piosenkarka jakby przestała się na jakiś czas pokazywać. Na szczęście wszystko wróciło do normy, Monika ma nowego faceta z którym już się tak nie afiszuje, a Wieczorkowskiemu nie dawno urodził się syn.

Brodka stroni raczej od komercyjnych programów. Nie pozowała też nago do Playboya ani CKM. Nie wiem czy miała takie propozycje? Z racji dość młodego wieku ma jeszcze czas.
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl