Plotki z życia gwiazd
Natalia Lesz młoda polska piosenkarka. Pojawiła się nagle na polskiej scenie muzycznej. Okazało się, że dziewczyna kształciła się wcześniej za granicą i tam zaczęła karierę muzyczną. Odnosiła duże sukcesy. W Polsce zaczęła dobrze i wszystko było ok. do czasu aż nie zaśpiewała bodajże w Sopocie. Została tam poddana bardzo surowej krytyce jury. Nie oceniam czy sprawiedliwej czy nie jednakże bardzo nieprzyjemnej i wręcz poniżającej.

Zaczęto spekulować, że za jej sukcesami stoi bogaty ojciec. Dziewczyna obroniła się jednak swoją muzyką. Bardzo pomógł jej też TVN, gdzie wystąpił u Kuby Wojewódzkiego pokazując się z bardzo dobrej strony, a następnie zaproszono ją do Tańca z gwiazdami gdzie doszła do finału i walczyła o pierwsze miejsce.

Prywatnie była związana z jakimś anonimowym cudzoziemcem, lecz nie wiem czy to nadal aktualne, bo plotkowano też o niej i Wojewódzkim (pokazali się razem na kilku oficjalnych uroczystościach). Natalia jest bardzo ładną młodą kobietą. Mam nadzieję, że prędzej czy później doczekamy się też na jej nagie sesje w Playboyu czy CKM.
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl