Plotki z życia gwiazd
…a w M jak miłość
….. a w M jak miłość, miłość kwitnie. A związków tu dużo. Jedna osoba czasami obstawia ich kilka, np. Maruś, raz Hania, raz Grażyna. Trudno się chłopakowi zdecydować, bo tak, tu Hania blondynka, kochająca dzieci, mądra życiowo przy tym ciuchy i fryzury, że ho ho (u Jagi Kupałło zostawia chyba całą pensję nauczycielską), a z drugiej strony zła Grażynka, która żeby zaoszczędzić czas nie przebiera się w ogóle z satynowej piżamki. Grażynka ma obecnie fantastyczny sposób na życie z kipiącej energią kobiety interesu przemieniła się w snującą się po domu, jęczącą babę, której największym marzeniem jest zemsta na Mareczku, bo on chyba jednak woli Hanię.
Bo Hania to już taki typ, że wszyscy ją wolą i kochają i zawsze pomogą i ni z tego ni z owego jakąś kasę zapiszą, ten typ tak ma (jak to się mówi w pewnych kręgach).
Chciałam napisać coś jeszcze o miłości Pawła (tego z bliźniaków), ale ostatnio nie zbyt uważnie oglądałam i się zgubiłam. Zatrzymałam się na etapie takiej dziewczyny z długimi włosami, ale to nie była ta z którą teraz mieszka! Pamiętam Teresę, potem Madzię (w tej roli zawsze topowa Anna Mucha), a potem właśnie były jakieś różne długowłose i tu mi się pomieszało. Nie ma to jak Piotruś, ma jedną żonę i dobrze …i chyba nic nie kombinuje, no chyba, że o czymś nie wiem.
Muszę jednak odświeżyć wiedzę, to kiedy następny odcinek? Dzisiaj, hurrraaaa….

  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl