Plotki z życia gwiazd
Co tam w Klanie w lutym?
Najbardziej pasjonujący wydał mi się wątek sensacyjny z Czesią, Rysiem i jego kolegą w roli głównej. Postanowili oni zastawić pułapkę na pseudodedektywa o wyglądzie pana od polskiego. Niestety, do końca nie wiadomo co zamierzali zrobić i w jaki sposób zmusić młodzieńca do zwrotu ciężkiej gotówki. W każdym razie, zaczaili się w jedynym pokoju Czesi. I tak mi się wydaje, że pomysłu na dalszy ciąg jednak nie było, bo calą sprawę załatwił Maciuś i dobrze, Rysiu pozostał nieposzlakowany.

Pan doktor Lubicz wraz ze swoją wytworną małżonką są tacy od urodzenia zdolni, że już po trzech lekcjach tańca towarzyskiego zostali wysłani na turniej jako wybitni ! Pan Lubicz był przecież w Tańcu z gwiazdami ! Czas teraz na Panią Lubiczową.

Zaś ich córki, które mają rzadko spotykany talent do wynajdywania sobie facetów o bardzo skomplikowanych osobowościach, nie ustają nadal w wysiłkach by komplikować sobie życie. Ciekawe co pokaże mały Pawełek w przyszłości? Uważam, że dla równowagi powinien zostać gejem.
Zastanawiam się kto jeszcze mógłby być narzeczonym córek pana doktorka, bo tak, był już wysoko postawiony członek mafii, narkoman, naukowiec, czy narkomanów nie było dwóch (jeden był chyba dilerem), teraz pora na agenta CBS, albo jakiegoś transwestytę.

Brawa i jeszcze raz brawa za postacie Pani Ani i Pani Mariolki! Pani Mariolka tak wspaniale wzdycha, że dla tego samego wzdychania warto oglądać. Proszę także zwrócić uwagę na bardzo gustowne bereciki Pani Ani zwłaszcza, że jest zimno i można coś podpatrzeć i wykorzystać. Zastanawiam się też czy nie podawać mojej rodzinie zupy w wazie, bo tam obie panie podając zupę jedynie mężowi, nalewają ją z eleganckiej wazy (nie mam takiej ładnej),choć łatwiej by było dać mu tę zupę od razu w tej wazie, po co przelewać? Co za marnotrawstwo czasu? A obie są przecież businesswomen.
I kiedy w końcu mąż pani Ani odzyska monety?!
Oj, może dzisiaj, czekam z niecierpliwością.

  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl