Plotki z życia gwiazd
Ola Szwed to młoda aktorka i piosenkarka. Jest córką Polki i Nigeryjczyka, stąd jej oryginalna uroda. Można powiedzieć, że jest dzieckiem telewizji, bo już od dzieciństwa pojawia się w różnych programach. Od 1999r. występuje w popularnym serialu Polsatu "Rodzina zastępcza".

Im jest starsza tym jej popularność wzrasta i nie tylko talent, ale przede wszystkim niewątpliwa uroda aktorki jest jej dużym atutem. Ola wystąpiła w : Gwiazdy tańczą na lodzie gdzie zajęła pierwsze miejsce, a także w Jak oni śpiewają - miejsce trzecie. Zainteresował się nią też TVN. Zagrała w Teraz albo nigdy i zaraz pojawiła się u Wojewódzkiego i Szymona Majewskiego.

Prywatnie związana jest z synem znanego polskiego aktora Tomasza Stockingera. Jest dziewczyna zdolną i pewna siebie, zna swoje atuty i potrafi je świetnie wykorzystywać. Stąd moje przypuszczenie, że prędzej czy później da się namówić na nagą sesję w Playboyu. Negocjacje podobno trwają, ale Ola zainspirowana postawą Joanny Krupy chce widzieć w tym coś więcej, nie tylko pieniądze.
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl