Plotki z życia gwiazd
Otylia Jędrzejczak jedna z bardziej znanych i lubianych polskich sportsmenek. Jest pływaczką. Specjalizuje się w stylu motylkowym, stąd jej pseudonim Motylia. Wypływała już chyba wszystkie możliwe medale i tytuły. Była mistrzynią świata i mistrzynią olimpijską. Była Sportowcem Roku, co najmniej dwa razy.Prywatnie wydaje się bardzo skromną i szczerą dziewczyną. W wywiadach niejednokrotnie podkreślała ile ciężkiej pracy kosztuje ją uprawianie sportu i sukcesy.

Gdy była u szczytu osiągnięć zawodowych spotkało ją wielkie nieszczęście. Spowodowała wypadek samochodowy, w którym zginął jej ukochany 19-to letni brat Szymon. Otylia ciężko to przeżyła. Obecnie wydaje się, że już otrząsnęła się z traumatycznych przeżyć. Na szczęście w tych trudnych chwilach mogła liczyć na wsparcie rodziców. W sprawach sercowych wydaje się, że jest na etapie ciągłych poszukiwań. Kilku młodych mężczyzn przewinęło się przez jej życie lecz ten jedyny chyba się jeszcze nie znalazł.

Pływaczka bierze teraz udział w Tańcu z gwiazdami i jak na razie świetnie sobie radzi. Cały czas marzy o powrocie do całkowitej formy i powtórzenia dawnych sportowych sukcesów. Nie wiem czy ktoś wpadł na to aby proponować jej nagie sesje w Playboy czy CKM. Swoją drogą ciekawe czy Otylia przyjęłaby propozycję. Może trzeba spróbować?
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl