Plotki z życia gwiazd
Patrycja Markowska to polska piosenkarka pop-rockowa. Jej album Świat się pomylił zdobył dużą popularność. Utworem o tym tytule zdobyła nagrodę w Opolu, w konkursie Premiery. A ostatnio triumfuje jej piosenka Jeszcze raz (bardzo sympatyczny popowy kawałek). Patrycja przeszła niesamowitą metamorfozę jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny. Widać w jej przypadku, że dobry stylista i wizażysta mogą czynić cuda.

Jest córką legendy polskiej sceny rockowej Grzegorza Markowskiego. Wystąpiła w drugiej edycji Tańca z gwiazdami, ale dość szybko odpadła. Była też gościem Wojewódzkiego i Majewskiego. Jej partnerem życiowym jest aktor Jacek Kopczyński, z którym ma synka Filipa. Nie jest to pierwsze dziecko Kopczyńskiego.

Zważywszy na to, że piosenkarka przed związaniem się z aktorem prowadziła dość swobodny i imprezowy styl życia, dziwi fakt, że do tej pory nie wystąpiła w Playboyu czy CKM. Jest bardzo atrakcyjną młodą kobietą, więc nagie sesje mogłyby tylko pomóc w karierze. Myślę, że to jeszcze przed nią.
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl