Plotki z życia gwiazd
Paweł Małaszyński to bardzo popularny, młody, polski aktor. Uważany za jednego z najprzystojniejszych w tej branży. Pochodzi z Białegostoku. Pierwszy film, który z nim pamiętam to Biała sukienka, zagrał tam młodego księdza. Ale szczyt popularności przyniosły mu TVN-owskie produkcje – Magda M i Twarzą w twarz. W trakcie i po emisji tych seriali był chyba najbardziej rozpoznawalnym młodym aktorem w Polsce.

Wygrał organizowany przez Vivę konkurs Viva Najpiękniejsi, otrzymał dwie Telekamery, zapraszano go do wszystkich możliwych programów komercyjnych. Wystąpił u Wojewódzkiego, Szymona Majewskiego.
Zagrał tez bardziej poważne role w Oficerze i Oficerach, a także u Andrzeja Wajdy w Katyniu. Jego hobby o którym chętnie mówi to muzyka, w Białymstoku ma własny zespół rockowy. Poza tym jest szczęśliwym małżonkiem Joanny Chitruszko. I mimo, że w Warszawie musiał mieć wiele propozycji i pokus pozostał wierny żonie.

Żadnemu z tabloidów nie udało się go przyłapać na choćby dwuznacznej sytuacji z jakąś kobietą. Chociaż czasami bywa na salonach warszawki, trzyma klasę. Z Joanną ma synka Jeremiasza i wszystko na to wskazuje, że jest oddany rodzinie. Na małym ekranie wdzieliśmy go ostatnio w parodii Magdy M - Magda M 20 lat później. Chętnie zobaczylibyśmy go w jakimś normalnym serialu. Będziemy go mogli za to oglądać w filmie Ciacho i mam nadzieje, że całego filmy nie zdominuje Marta Żmuda Trzebiatowska.
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl