Plotki z życia gwiazd
Piotr Adamczyk , aktor, który w Polsce zdobył ogromną popularność. Ma szczęście do głównych ról. Pierwsza jego spektakularna rola to kreacja sławnego kompozytora w filmie Chopin. Pragnienie miłości. Szczyt popularności osiągnął jednak gdy zagrał papieża Jana Pawła II w filmach Karol. Człowiek, który został papieżem i Karol. Papież, który pozostał człowiekiem. Trzeba przyznać, że jako papież był bardzo przekonujący. A później bardzo skutecznie walczył z tym , aby nie pozostać aktorem jednej roli.

Szybko dostał propozycję zagrania w komedii romantycznej Nie kłam kochanie oraz w bardzo popularnym Lajdis. Zagrał tam role typowo komediowe. Jego marzeniem jest zagrać menela, co częściowo udało mu się zrealizować w mini serialu Szymona Majewskiego.

Teraz oglądamy go w serialu TVN Naznaczony. W życiu osobistym jest związany z początkującą ,młoda aktorką Anną Czartoryską. Jest laureatem bardzo wielu nagród w dziedzinie filmu, gra bardzo dużo, tak w filmie jak i w teatrze. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że się za szybko nie wypali.
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl