Plotki z życia gwiazd
Renata Gabryjelska jedna z bardziej znanych i rozpoznawanych polskich modelek. Karierę rozpoczynała startując w konkursach piękności. Potem rozpoczęła pracę modelki. Zauważyły ją też media. Była jakby asystentką Mariusza Szczygla w bardzo popularnym wtedy programie „Na każdy temat”. Był to właściwie pierwszy Tolkshow w telewizji polskiej, a wyemitowała go stacja Polsat. Renata miała też kilka epizodów filmowych np. u boku Pawła Kukiza zagrała w Girl Guide, grała też w Złotopolskich. Moim skromnym zdaniem nie jest jednak dobra aktorką. W czasach największej świetności rozebrała się dla Playboya, wystąpiła tam nago dwa razy.

Z chwilą kiedy wyszła za człowieka interesów Stanisława Tyczyńskiego zaczęła bardzo udzielać się charytatywnie. Jak na bogatą żonę przystało. Bierze udział w różnych społecznych reklamach promujących zdrowie dzieci. Sama jest wzorową matka dwóch synów. Mimo to nie obce są jej drogie samochody i ekskluzywne wycieczki zagraniczne.

Ostatnio starała się przypomnieć w Tańcu z gwiazdami, ale niestety nie jest dobrą tancerka, szybko odpadła. No cóż , może jeszcze jakaś naga sesja dla Playboya czy CKM, pani Renata dobrze wygląda i można by to zrobić ku pokrzepieniu czterdziestoletnich serc.
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl